Hayret Türkiye

Devamını Oku…

Sosyal medyada defalarca paylaşılan bu uyarıya dikkat!

Devamını Oku…
21 Ocak 2018 - 12:18 'de eklendi ve 6426 kez görüntülendi.


Sosyal medyada defalarca paylaşılan bu uyarıya dikkat! İzmir’de yaşanmış gerçek hikaye deniyor fakat böyle bir şey gerçekten olabilir mi, sizce mümkün mü?

Adamın birisi yolda arabasıyla gidiyordu birden önüne bir kız atlıyor ve  adam arabayla kıza çarpıyor. 14-16 yaşlarında genç bir kız. Hemen arabadan indi ve kızı hastaneye yetiştirmek için arabasına aldı.

Kızın durumunu merak ettiği için hastaneden ayrılmıyor ve beklemeye başlıyor sonra doktor geliyor ve kızın durumunun iyi olduğunu fakat kızın bebeğinin düştüğünü söylüyor.

Kızın yaşı küçük olduğu için adama polis gelecek sakın bir yere ayrılma diyor. Adam polisin gelmesini bekliyor ve polise durumu anlatıyor. Fakat kız kendine geldikten sonra bambaşka bir hikaye anlatmaya başlıyor.

Kız, arabayla çarpma ve kaza olayının palavra olduğunu, çocuğunun babasının o adam olduğunu söylüyor. Hikayeyi anlatan kişi kızın neden böyle bir şey yaptığını bilmiyor, belki ailesinden korkuyor veya bebeğin gerçek babasını korumak istiyor belki de başka bir şey…

Adam tabi hemen bebeğe DNA testi yapılmasını böyle bir şeyin doğru olmadığını söylüyor. tahlil sonucu ile adam başına gelecek bu büyük felaketten kurtuluyor. Fakat test yapılırken bambaşka bir geçek ortaya çıkıyor ki adamın dünyası başına yıkılıyor.

Doktor evet, bebek sizden değilmiş zaten sizin çocuğunuzun olması imkansız diyor, çünkü adam doğuştan kısırmış. Adam bunu duyduğunda adeta şok geçiriyor çünkü iki tane çocuığu var. Biri 25  yaşlarında bir kız diğeri de 20 yaşında bir erkek.

Gerçekleri öğrenen adamın dünyası başına yıkılıyor, yıllarca kocalık yaptığı kadın kendisini aldatmış, yıllarca babalık yaptığı çocuklar da başkasındanmış.

Adam karısıyla yüzleşiyor ve kadın, kocasını çok sevdiği ve çocuk sahibi olamadıklarıdan dolayı çok üzüldüğü için adamın en iyi arkadaşından çocuk yaptığını itiraf ediyor. Adam karısını boşuyor, en iyi arkadaşını siliyor ve bir daha çocuklarını yüzüne bakamıyor. Çünkü her baktığında karısının ihanetini görüyor.

Yani mesele şu ki, gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır. Evet doğru diyorsanız 1 kez paylaşsın…Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER