Hayret Türkiye

80’lik Nine Aşkı İçin Evden Kaçtı… Oğlu Kalp Krizi Geçirdi!

80’lik nine aşkı için evden kaçtı…

80’lik Nine Aşkı İçin Evden Kaçtı… Oğlu Kalp Krizi Geçirdi!
19 Ocak 2018 - 18:14 'de eklendi ve 1208 kez görüntülendi.


80’lik nine aşkı için evden kaçtı… Oğlu kalp krizi geçirdi! Annesinin evden kaçtığını öğrenince dayanamadı kalp krizi geçirdi. Konya’da banka sırası beklerken tanıştığı adamdan hoşlanan  80 yaşında olan yaşlı  kadın, evi terk ederek kaçarak aşık olduğu adam ile yaşamaya başladı. Olayı öğrenen oğlu kalp krizi geçirdi.

Konya’nın köyünde yaşayan  3 çocuğu olan 80’lik Gülsüm Arslan, ölen eşinden  kalan emekli aylığını  almak için bankada sıra beklerken Kazım Yıldız ile tanıştı. Kısa süre sonra birlerine aşık oldular. Hastaneye gidiyorum bahanesiyle evden çıkan  80’lik nine, geç saatlere kadar eve gelmeyince ailesi aramaya  başladı.

Torunu Mahmut Arslan ninesinin tansiyon ve kalp hastası olduğu olduğunu söyleyerek, “Babaannem tansiyon hastası ve yaşlı. Acaba bir yerlerde düştü kaldı mı diye endişelendik. Bunun üzerine hastaneye giderek babaanneme baktık.

Orada da bulamayınca bütün eşe dosta sorduk. Hiçbir netice alamadık. 3 gün boyunca bu şekilde aramalarımız devam etti.  Olayın ardından 3 gün sonra jandarma ekiplerine haber verdik.

Bu arada 2 ay önce Akçalar kasabasından Kazım Yıldız’ın babaannemi istettiğini öğrendim. Jandarmaya haber vererek Akçalar kasabasında oturan Kazım Yıldız’ın evine gittik ve babaannemin orada olduğunu gördük.

Jandarma ekipleri sorduğunda babaannemin kendi rızası ile Kazım Yıldız’ın evine geldiği ve onunla evlenmek istediğini öğrendim” diye ifade etti.Olayı öğrenince yakınlarına anlatan torun Mahmut Arslan, “Bunu duyar duymaz eve giderek amcam ve halama durumu bildirdim. Marmaris’te oturan amcam Ahmet Arslan annesinin kocaya kaçtığını öğrenince kalp krizi geçirdi.

Halam Hatice Üzümcü ise perişan halde. Babaannemi bulduktan 4 gün sonra yanlarına giderek resmi nikahlarının kıyılmasını istedim. Kazım Yıldız ise babaanneme nikahı yılbaşından önce kıyacağını söyledi.

Olan olmuş yapacak bir şeyimiz yok. Bu saatten sonra nikahlarının kıyılarak mutlu mesut olmalarını diliyoruz” dedi.

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Etiketler :

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER