Hayret Türkiye

Devamını Oku…

36 Yaşındaki L.A isimli, 36 yaşındaki kadın doğum yaptıktan 1 hafta sonra jandarmaya sığındı. Söyledikleri ise herkesi dehşete düşürdü.

Devamını Oku…
08 Şubat 2018 - 20:27 'de eklendi ve 11243 kez görüntülendi.


36 Yaşındaki L.A isimli, 36 yaşındaki kadın doğum yaptıktan 1 hafta sonra jandarmaya sığındı. Söyledikleri ise herkesi dehşete düşürdü.

Kızın söyledikleri mahallede duyuldu, 62 yaşındaki babası Osman A. hakkında söyledikleri inanılır gibi değildi oysa bilmiyorlardı ki adam ne yapacaktı…

Komşuları yaşlı adamın evine gitti adam kapıyı açmıyordu, zorla içeri girdiler ve o inanılmaz manzara ile karşılaştılar…

Yaşlı adamın öz kızı cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi, adam ilaç içti ve intihar etti. SAMSUN, Bafra’da öz kızına cinsel saldırıda bulunduğu öne sürülen 62 yaşındaki Osman A. ilaç içerek hayatına son verdi. Olay, Bafra’nın Fener Mahallesi’nde meydana geldi.

Doğum yaptıktan 1 hafta sonra jandarmaya giden 36 yaşındaki L.A isimli kadın öz babasından şikayetçi oldu. İfadesinde öz babasının cinsel saldırısında bulunduğunu söyledi.

Kadının jandarmaya gittiği duyulmuş olmalı ki aynı vakitlerde Osman A.’nın ilaç içip intihar ettiği bildirildi. Olayı duyan mahalleli ve adamın komşuları, 62 yaşındaki Osman A.’nın evine gittiler. Fakat kapı açılmıyordu, hemen jandarmaya ve sağlık ekiplerine haber verildi.Eve zorla girmeyi başaran ekipler Osman A.’ya ilk olarak gerekli müdahaleleri yaptılar fakat öldüğü tespit edildi. Cenazesi ise cenaze aracıyla otopsi yapılması için Bafra Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı.

Kızı ise bebeğiyle birlikte bölgedeki bir kadın sığınma evine yerleştirildi. Jandarmanın olayla ilgili soruşturması devam ediyor. L.A.’nın çocuğunun kimden olduğu henüz net olarak açıklanmadı.

Her gün paylaştığınız haberler, genel bilgiler, ibretlik ders veren hikayeler ve faydalı bilgiler ana sayfanızda önünüze düşsün istiyorsanız sayfamızı takip etmeyi unutmayın…

Bu içerikler yeni bir sistem ile yüklenmekle ve ana sayfanıza gönderilmekte. Bu içerikleri okumak için facebook’tan çıkmanıza bile gerek kalmıyor. Normalden çok daha hızlı ve rahat olarak haberlerimizi okuyabilirsiniz. Sayfamızı takip etmeniz yeterli…Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER