Hayret Türkiye

Devamını Oku…

2 çocuk annesi Hanım Dalkılıç, aylar önce soğuk bir kış vaktinde bal peteği yemişti. Bu şey o zaman girdi o şey kadın vücuduna…

Devamını Oku…
17 Ocak 2018 - 11:43 'de eklendi ve 407 kez görüntülendi.


Midesinden Öyle Bir Şey Çıktı Ki, Şaşırmamak Elde Değil… Kadının midesindeki şey ameliyat ile alındı ve sağlığına şaşırdı fakat çıkan şey görenleri duyanları şok ediyor!

2 çocuk annesi Hanım Dalkılıç, aylar önce soğuk bir kış vaktinde bal peteği yemişti. Bu şey o zaman girdi o şey kadın vücuduna…

Kocaman bir şeydi nasıl fark edemedi bilinmiyor. Aylar sonra vücudu tepki vermeye başladı, ağrılar dayanılmaz olunca doktora gitti. Ultrason, tomografi derken gördükleri şey şok etti, hemde karaciğerine doğru ilerliyordu, mutlaka alınması lazımdı…

Petek bal yemişti, midesinde tam 10 santimetre tel çıktı Antalya’da 2 çocuk annesi Hanım Dalkılıç’ın midesinden 10 santimetre uzunluğundaki tel ameliyatla çıkarıldı. Kadının teli nasıl yuttuğu kesin bilinmezken, kışın yediği petek bal ile beraber yuttuğu tahmin ediliyor.

Antalya, Korkuteli’nde evli ve 2 çocuk annesi olan Hanım Dalkılıç(42), kış zamanı yediği petek balın arasında görmeden tel yuttuğunu söylüyor.

Birkaç ay sonra karın ağrıları oluşuyor, şiddetli mide yanması ve karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvuran Dalkılıç, yapılan tetkiklerin ardından midesinde tel olduğu anlaşılıyor.

Atatürk Devlet Hastanesinde yapılan tetkikler sonucu olarak midesinde tel olduğu ve bu telin karaciğere doğru ilerlediği belirleniyor, uzman doktorlar tarafından ameliyat ile telin alınmasına karar veriliyor.

Uzman doktorlar ilk olarak ultrason ve tomografi çekiyorlar ve midesinden çıkan bir cismin karaciğere doğru ilerlediği görülüyor.

Endoskopik yöntemle 10 santimetre uzunluğundaki cisim çıkartılıyor. Bu cismin bir tel olduğu belirtiliyor. Kapalı yöntemle gerçekleştirilen operasyonun yarım saat sürdüğü, operasyon sonrası ise Hanım Dalkılıç’ın servise çıkartıldığı aktarıldı.

Herkesin çok dikkatli olması için lütfen 1 kez paylaşın!

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik ders veren hikayeler
  • ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve
  • Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER